Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr

Bahçe Mobilyası

02.07.2021
217 görüntülenme
Bahçe Mobilyası

Bahçelerimiz ailelerimizle ve arkadaşlarımızla keyifli dakikalar geçirdiğimiz açık bir alandır. Evimizde olduğu gibi burada da rahat bir şekilde vakit geçirmek için konforlu bahçe mobilyası gerekmektedir. Evlerimizde kullandığımız mobilyalardan farklı olarak bahçelerimizde hava ve zemin koşullarına uygun ürünler kullanmamız gerekir. 

Ev Mobilyasından Farkları

Evimizde kullandığımız mutfak dolabı gibi mobilya parçaları hava koşullarına ve dış etmenlere göre üretilmemektedir. Dolayısıyla, bu koşullara dayanacak malzemeler kullanılmamaktadır. Bahçe mobilyası ise tam olarak da hava koşulları ve çeşitli dış faktörlere uygun olarak üretilmektedir. İmalat esnasında da uzun yıllar bahçenizde herhangi bir bozulma ve çürüme yaşamasını engelleyecek kalitede malzemeler kullanılmaktadır. 

Ev Mobilyası

Eviniz için üretilen mobilyalar dış hava koşullarına uygun değildir.

Bu sebeplerden dolayı bahçeniz için tercih edeceğiniz mobilya ürünlerinin çok daha dayanıklı ve mümkünse su geçirmez özelliklere sahip olması gerekmektedir.

Bahçe Mobilyası

Bahçeniz için özel olarak imal edilen mobilyalar genellikle yağmur, rüzgar ve kar gibi koşullara dayanaklıdır.

Bahçe Mobilyası Türleri 

Evlere yönelik mobilyalarda olduğu gibi bahçeniz için imal edilen mobilyalar da farklı çeşitlerde ürünlere sahiptir. 

Rattan Mobilya

Bambu ve rattan gibi dayanıklı materyallerden üretilen rattan mobilyalar, bahçenizde kalitenizi yansıtmanız için tercih edebileceğiniz bahçe mobilyalarındandır.

Rattan Mobilya

Doğal rattan mobilyalarınızın yılda bir profesyonel bakımını yaptırmanız ürün ömrünü uzatmaktadır.

Tik (Teak) Bahçe Mobilyası

Tik ağacı yağmur, kar ve diğer hava koşullarına karşı üst düzey bir koruma sağlar. Bu özelliği sayesinde hava koşullarına karşı genellikle korunmasız olan bahçeye yönelik mobilya imalatında tik ağacı sıklıkla tercih edilmektedir. Kaliteli bir materyal olan tik, bahçe mobilyalarınızı 20 yılın üzerinde bir süre kullanabilmenize olanak sağlar. 

Tik Ağacı Bahçe Mobilyası

Ferforje Mobilya

Yağmur, kar ya da yüksek sıcaklık gibi hava koşullarına sıklıkla maruz kalan bölgelerde ferforje bahçe mobilyaları tercih edilmelidir. Tik ağacı ve rattan materyal olarak her ne kadar dayanıklı olsalar da Karadeniz gibi yağmurlu gün sayısının çok olduğu ya da Akdeniz gibi yüksek sıcaklığın olduğu bölgelerde dövme demirden yapılan ferforje mobilyalar daha uzun kullanım süresi sunmaktadır. 

Ferforje Mobilya
 
Neden Bahçe Mobilyanız İçin Bizi Tercih Etmelisiniz

  • 33 yıllık tecrübe
  • İstediğiniz ölçülerde mobilya imalatı
  • Hayalinizdeki renk tonları
  • Üstün hizmet kalitesi
  • Hızlı imalat ve teslimat

 

Önceki İşlerimizden Bazıları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.