Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr

Kartal Marangozluk

Anasayfa » Şubelerimiz » Kartal Marangozluk

Metin Mobilya olarak Kartal’da ikamet eden müşterilerimize; mobilya montaj, tamir, boyama ve imalat gibi her türlü mobilya alanında hizmet etmekteyiz. Kartal’ın neresinde bulunursanız bulunun Kartal marangozluk hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan hizmeti bize ulaşarak anlatmanız ve görüşmek için gün almanızdır. Metin Mobilya, 30 yılı aşan tecrübesi ile müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Dolayısıyla, müşterilerimizin istekleri ve tarzını realistik bir yaklaşımla gerçeğe dönüştürmekteyiz. Bizim için hizmet verdiğimiz her müşterinin son derece mutlu bir şekilde ayrılması önemlidir. Bunun yanı sıra, dilek, istek ya da şikayet gibi durumları da bize mail ya da telefon yoluyla bildirebilirsiniz.

Kartal Marangozluk Hizmetlerimiz

Kartal lokasyonunda müşterilerimize mobilya imalat, tamir, boyama ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Mobilya imalat alanında istediğiniz boyutlarda, renk ve tasarımda ürünü en kaliteli ve hızlı şekilde üretiyor, tarafınıza titizlilikle teslim ediyoruz. En sık ürettiğimiz ürünlerden bazıları gardrop, yemek masası, mutfak dolabı, banyo dolabı, kitaplık, portmanto, bahçe mobilyaları ve deck döşeme gibi her kesime ve eve hitap eden mobilya ürünleridir.

Pendik Marangozluk

Kitaplık, portmanto ya da mutfak dolabı gibi ürünleri üstün hizmet anlayışıyla imal etmekteyiz.

İmalat haricinde mobilya tamiri alanında da faaliyet göstermekteyiz. Atmaya gönlünüzün el vermediği, hatıralarla dolu mobilyalarınız kimi zaman çizik, çatlak ya da su hasarı gibi olumsuz durumlardan etkilenebilir. Kartal marangozluk hizmetlerimiz kapsamında ürünlerinizde meydana gelen her türlü hasarı titizlikle ortadan kaldırıyoruz ve işlemlerimizin sonunda ilk günkü gibi ürünlerinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Pendik Marangozluk

Mobilyalarınızın çizik, çatlak ya da su hasarı gibi kullanımına engel teşkil eden tüm hasarlarını tamir etmekteyiz.

Mobilya boyama hizmeti de sunan Metin Mobilya, ürününüzü eski ışıltılı günlerine kavuşmanız için doğru adrestir. Doğru tonlar ve kalitedeki boyalar kullanılarak mobilyanızın solan kısımları ya da bütünü daha canlı bir görünüm kazanmaktadır.

Pendik Marangozluk

Mobilyalarınız profesyonel boyama hizmetimiz sonucunda eskisinden de yeni görünecek!

Önceki İşlerimizden Bazıları