Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr

Deck Döşeme

02.07.2021
220 görüntülenme
Deck Döşeme

Deck döşeme; havuz, nehir ya da göl gibi yerlere bitişik olan platformlardır. Geleneksel mobilyalar genellikle devamlı su sızıntısına ve tahrişine karşı dayanıklı değildir. Ancak, su hasarına karşı koruyucu materyallerle üretilen deck döşemeler, uzun süreli bir kullanım ömrü sunmaktadır. Ayrıca, işlevsel yanının haricinde deck döşemeler oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Bu özellikleri deck döşemeyi, su kenarında ev sahibi olanlar için önemli bir ürün haline getirmiştir. 

Neden Deck Döşeme Yaptırmalısınız

Evinizin çevresinde deck döşeme yaptırmanız için göz ardı etmemeniz gereken çeşitli sebepler bulunmaktadır.

Su Zararı 

Kaliteli bir deck döşemeyle havuzunuzdan, göl veya nehirden sızan suyun döşemenize vereceği zararı minimuma indirgersiniz. Suyun akış açısını hesaba katarak imal edilen ve monte edilen döşemeniz, sızan suyun birikmesini engelleyerek su bazlı zararı engellemeyi hedefler. Sağlam ve doğal görünümlü ahşaptan üretilen ürününüz, uzun yıllar boyunca çürüme, kokma ve bozulma gibi sudan kaynaklanabilecek olumsuzluklardan kaçınmanızı sağlamaktadır. 

Su Zararı Görmüş Ahşap

Geleneksel döşemeler, deck döşemenin aksine, suya karşı dayanıksız materyallerden üretilmektedir.

Düz Zemin

Su hasarını minimuma indirgemesinin yanı sıra, deck döşemeler evinizin önünde düz bir zemin oluşturmanıza olanak sağlar. Bu düz zemin üzerine şezlong, yatak, sandalye ve masa gibi eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz ve yüzme aktivetinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. 

Deck Döşeme Düz Zemin

Düz bir zemin olanağı sunan döşemeniz ile sandalye, masa ve şemsiye gibi eşyalarınızı kolaylıkla kullanabileceksiniz.

Görünüm

Mobilyaların size sunduğu işlev ve kullanımlarının yanında görünümü de önem arz etmektedir. Kötü görünüşlü ancak işlevsel bir ürün bizi mutlu etmeyebilir. Ancak, hem kullanışlı hem de dekoratif bir ürün evinizde harikalar yaratmaktadır. Döşemenizin de ev mobilyalarınız gibi dekoratif olması dışarıda geçirdiğiniz vakti daha kaliteli kılar. Renk, boyut ve kullanılan materyalleri tarzınıza uygun bir biçimde seçerek deck döşemenize estetik bir ruh katabilirsiniz.

Estetik Döşeme

Döşemeniz size sunduğu işlevsel faydaların yanında, göz alıcı görünümü ile de sanatsal yanınıza dokunacak!

 

Neden Deck Döşemeniz İçin Bizi Tercih Etmelisiniz

  • 33 yıllık tecrübe
  • İstediğiniz ölçülerde imalat
  • Hayalinizdeki renk tonları
  • Üstün hizmet kalitesi
  • Hızlı imalat ve teslimat

 

Önceki İşlerimizden Bazıları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.