Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr

Yemek Masası

02.07.2021
206 görüntülenme
Yemek Masası

Oturma odanızın en önemli mobilyalarından olan yemek masası, sevdikleriniz ile keyifli akşam yemeklerini geçirdiğiniz bir alandır. Bu alanın zevkinizi yansıtan bir tarza ve aile üye sayınıza göre bir büyüklüğe sahip olması önem arz etmektedir. 

Yemek Masası Alırken Neye Dikkat Etmelisiniz 

Evinizde yıllarla sizinle birlikte olacak bir yemek masası seçerken önem vermeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat edilmediği takdirde uzun süren pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla, aşağıda tasarım, boyut ve fonksiyon alt başlıklarında sizlere sunduğumuz önerileri göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Tasarım

Mobilyalarımız günümüzde yalnızca birtakım işlevleri karşılamak için değil, dekoratif özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Yemek masaları da keyifli akşam yemekleri ve sohbetlerin yegane merkezi olduğu için içimizi ısıtan bir tasarıma sahip olmalarını isteriz. İyi bir tasarım ise ürünümüzün renk ve tarzının diğer mobilyalarımızla uyumlu olmasından geçmektedir.

Örneğin, odunsu dokular hoşunuza gidiyorsa ve evinizin birçok noktasında bu hissediliyorsa, yemek masanız kahverengi olabilir. 

Odunsu Yemek Masası

Daha çok modern dokunuşlar sizin tarzınızı yansıtıyorsa siyah ve gri renklerdeki bir yemek masası sizin için daha iyi bir tercih olacaktır.

Modern Masa

Boyut 

Evlerin gitgide küçüldüğü bir gerçektir. Ayrıca, birçok ev ve oturma odası birbirinden farklı ölçülerdedir. Bu yüzden salonunuza ya da oturma odanıza uyacak bir ürün bulmak her geçen sene güçleşmektedir. Çünkü toplu üretim yapan mobilya mağazaları her odaya göre mobilya üretememektedir. Dolayısıyla, alacağınız yemek masasının odanız için doğru boyutlarda olduğundan emin olmanız son derece önemlidir. 

Fonksiyon

Tasarım ve masa ölçüsünün yanı sıra tercih edeceğiniz ürünün ne tür fonksiyonlara sahip olduğu da önemlidir. Örneğin, çekirdek bir aileye sahipseniz ancak çok sayıda misafiriniz oluyorsa bu durumda açılır kapanır yemek masası kullanmanız daha iyi olabilir. Çünkü misafiriniz yokken daha minimal boyutlarda bir masa aileniz için yeterli olacaktır.

Açılır Kapanır Yemek Masası

Açılır Yemek Masaları Dekoratif Özelliklerinin Yanı Sıra Oldukça Fonksiyoneldir

 

Neden Yemek Masanız İçin Bizi Tercih Etmelisiniz

  • 33 yıllık tecrübe
  • İstediğiniz ölçülerde masa imalatı
  • Hayalinizdeki renk tonları
  • Üstün hizmet kalitesi
  • Hızlı imalat ve teslimat
 
Önceki İşlerimizden Bazıları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.