Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr
03.07.2021
13 görüntülenme
Gardrop

Yatak odalarının vazgeçilmez mobilyalarından olan gardrop, giysilerimizi düzenli bir şekilde saklamamıza ve istediğimiz zaman onları hızlıca bulabilmemize olanak sağlar. Giysilerimizin yanı sıra nevresim, battaniye ve yorgan gibi eşyaları da koyabileceğimiz gardıroplar, yaşamımızda büyük bir öneme sahiptir. Bu yüzden doğru ürünü seçmek sonradan bir sorunla karşılaşmamak için dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. 

Hangi Gardrop Modeli Tercih Edilmeli

Yatak odanız için gardırop alırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. 

Boyut

Diğer mobilyalarda olduğu gibi, gardırop satın alırken yatak odanızın boyutlarına uygun bir ürün seçmeniz gerekmektedir. Doğru bir ölçüm işlemi yapılmadan alınan ürünler, sizin için nihayetinde kötü bir deneyime sebep olabilmektedir. Dolayısıyla, satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi hayallerinizdeki gardırobun ne boyutlarda olacağı ve ürününüzü yerleştireceğiniz alanda bu boyutlarda bir ürünün sığıp sığmayacağıdır. 

Depolama

Gardroplar giysilerimizi saklamamıza olanak sağladığı için ihtiyaç duyduğumuz depolamaya göre bir gardrop tercih etmemiz gerekmektedir.

Örneğin, minimal bir yaşam sürüyorsanız ve az sayıda kıyafetiniz bulunuyorsa 3 kapılı gardrop modellerini tercih edebilirsiniz.

Üç Kapılı Gardrop

Ancak, çok sayıda giysiye, yastığa ve yorgana sahipseniz, altı kapılı gardroplar depolama ihtiyacınıza yanıt verecektir. 

Altı Kapılı Gardrop

Yukarıdaki örneklerde gördüğümüz üzere, depolama açısından sahip olduğunuz eşya sayısını doğru hesaplayarak ona uygun bir depolama çözümü sunan gardrop modellerinden tercih etmelisiniz. 

Renk ve Tasarım

Boyut ve depolama gibi işlevsel kriterlerin yanında bir mobilyanın güzel görünmesi de önem arz etmektedir. Yatak odanız gününüzün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz bir alandır. Dolayısıyla, günlük 7-8 saatinizi geçirdiğiniz bu alanın gözünüze hitap etmesi oldukça önemlidir. Gardrobunuz da yatak odası dekorasyonunuzda önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden duvarlarınızın ve diğer mobilyalarınızın renklerine uyumlu bir ürün seçmeniz yatak odanızı daha göz alıcı bir hale getirecektir.

Neden Gardrobunuz İçin Bizi Tercih Etmelisiniz

  • 33 yıllık tecrübe
  • İstediğiniz ölçülerde gardrop imalatı
  • Hayalinizdeki renk tonları
  • Üstün hizmet kalitesi
  • Hızlı imalat ve teslimat

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.