Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr

Mutfak Dolabı

03.07.2021
10 görüntülenme
Mutfak Dolabı

Günümüz dünyasında evlerin gitgide küçüldüğü ve mutfakların da bundan büyük oranda etkilendiği bir gerçektir. Küçülen mutfaklarımız için artık hazır ölçülerle imal edilen mutfak dolapları yeni evlerde oturan ailelerin ihtiyaçlarına gerektiği ölçüde cevap verememektedir. Boyutların yanı sıra, renk ve dizaynda mutfak dolabı toplu üretim yapan mobilyacılarda bulunmamaktadır. Bu sebeplerden dolayı özel ölçülerde ve renklerde üretilen dolaplar günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir.  

Neden Mutfak Dolabı Yaptırmalısınız

Mutfak, ailenizle birlikte yemek yerken ve hazırlarken keyifli vakit geçirdiğiniz bir mekandır. Bundan dolayı mutfağınızın dizaynının göze hitap etmesi ve mümkün ölçüde fonksiyonel olması önem arz eder. Mutfak dekorasyonu düşünüldüğünde hemen hemen hepimizin aklına mutfak dolabı gelmektedir. Mutfak dolabınızın; tarzınızı, evinizin ruhunu yansıtmanın yanı sıra bir işlevinin olduğu da unutulmamalıdır. Membran, akrilik ve lake mutfak dolabı gibi farklı dolap modelleri bulunur. Ancak hepsi için önemli olan belirli özellikler vardır. İyi bir mutfak dolabı, estetik özelliklerini üstün işlevsel gücüyle birleştiren bir dolaptır. Büyük mobilyacılardan alınan mutfak dolapları büyük çoğunlukla fonksiyonel yanı ile öne çıkmaktadır, çünkü dekoratif görünüm kaygısı günümüzde yerini işleve bırakmıştır. 

Özel Ölçüler

Büyük mobilyacılardan alınan mutfak dolapları herkesin mutfağına ya da istenen ölçülere uymayabilmektedir. Dolayısıyla çoğu kişi istediği ölçülerde mutfak dolabını mobilya mağazalarında bulamadığı için ya çok büyük ya da küçük bir dolap tercih etmek zorunda kalmaktadırlar. Ancak, bu kaderiniz değil! Özel ölçü mutfak dolabı ile hayal ettiğiniz boyutta bir mutfak dolabına kavuşabilir, büyük-küçük fark etmeksizin her türlü mutfak için istediğiniz ölçülerde dolap mutfağınızı süsleyebilir. 

Bol Renk Çeşitliliği

Mobilya mağazalarında her ne kadar farklı renkler bulunuyor gibi görünse de aslında bazı detay renkler yeterli talep olmadığı için üretilmemektedir. Bu durum zevkli müşterilerin istedikleri boyut ve dizaynda bir mutfak dolabı bulsalar dahi hayal kırıklığına uğramalarına neden olmaktadır. Ancak, Metin Mobilya olarak geniş renk paletimizden seçtiğiniz renk tonunu hayalinizdeki mutfak dolabına uygulayarak kusursuz bir ürünü alıyor olacaksınız. 

Farklılaşın

Tanıdıklarınızın evlerine gittiğinizde çoğunun mutfaklarının birbirine benzeyen tonlarda renklere, tasarımlara ve boyutlara sahip olduğunu fark etmişsinizdir. Bunun sebebi hemen hemen çoğu müşterinin köklü markaların toplu şekilde ürettiği ve nispeten uygun fiyata satışa sunduğu mutfak dolaplarının tercih edilmesidir. Eğer diğerlerinden ayrışmak istiyorsanız, kendi istekleriniz doğrultusunda mutfak dolabı yaptırmanız sizin için en doğru seçim olacaktır. 

 
Neden Mutfak Dolabınız İçin Bizi Tercih Etmelisiniz
  • 33 yıllık tecrübe
  • İstediğiniz ölçülerde dolap imalatı
  • Hayalinizdeki renk tonları
  • Üstün hizmet kalitesi
  • Hızlı imalat ve teslimat
Önceki İşlerimizden Bazıları
 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.