Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr
03.07.2021
228 görüntülenme
Portmanto

Portmanto, ayakkabılarımızı, terliklerimizi ve hırka, ceket gibi üst giyim eşyalarımızı koyduğumuz bir mobilya ürünüdür. Ayakkabı gibi eşyalarımızı eve girdikten sonra saklamamız gerektiği için portmantolarımız eve giriş kapımızın yanında bulunmaktadır. Biri eve ilk girdiği zaman göze çarpan ilk mobilya parçası portmantomuz ya da vestiyerimiz olmaktadır, dolayısıyla evinizin dekorasyonuna ve atmosferine önem veren biri olarak evinizin ilk izlenimini, yani portmantonuzu önemsemelisiniz. 

Portmanto Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Ev dekorasyonumuza dair en güçlü ipuçlarını sunan bir portmanto seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır. 

Boyut

Portmanto

Artık bilinçli müşteriler topluca üretilen tek tipleşmiş mobilyalardan çok kendilerine özel olarak imal edilen mobilyaları tercih etmektedir. Portmantonuzu seçerken de ürününüzü yerleştireceğiniz alanın ölçülerine göre tercih etmeniz gerekmektedir. Örneğin, küçük bir alan için aldığınız büyük bir portmanto, kötü bir görüntü oluşturur. Bu gibi boyutsal hesaplamaları ve kararları almanız sonradan pişman olmamanızı sağlayacak en önemli noktalardan biridir. 

Depolama 

Çekmeceli Portmanto

Küçülen evlerin etrafımızı sardığı bir dönemde yaşamaktayız. Evler küçüldükçe içinde bulundurabileceğimiz eşya miktarı da bir hayli azalmakta, hatta bazı eşyalarımızı atmak zorunda kalmaktayız. Bu noktada mobilya tercihi yaparken alacağınız ürünün ne kadar bir hacme sahip olduğu dikkat etmeniz gereken konulardan biridir. Portmantonuzu alırken ayakkabı, terlik ve ceket gibi eşyalarınızın sayısını göz önünde bulundurmanız, buna yüksek, orta ya da az hacimli bir ürün tercih etmelisiniz. 

Renk ve Tasarım

Dekoratif Portmanto

Yaşamı güzel kılma sanatı olan estetik, mobilya tercihlerimizde boyut ve depolamadan daha az önemli değildir. Hayatımız yalnızca mekanik şekilde ihtiyaçlarımızı karşılamaktan meydana gelmemektedir. Estetiğe önem vererek evimizin dekorasyonunu şekillendirmemiz yuvamızı daha yaşanılır bir hale getirmektedir.  Evimizin girişinde bulunan portmantonuz da evimize uyguladığımız dekoratif dokunuşun temel taşını oluşturmaktadır. Bundan dolayı, diğer mobilyalarınızın renkleri, tasarımları ve tarzına uygun şekilde bir portmanto tercihi yapılmalıdır. Evinizdeki renklerin ve tasarımın bir ahenk içinde bulunması aile saadetinizi güçlendirecek bir unsurdur. 
 
Neden Portmantonuz İçin Bizimle Çalışmalısınız
  • 33 yıllık tecrübe
  • İstediğiniz ölçülerde portmanto imalatı
  • Hayalinizdeki renk tonları
  • Üstün hizmet kalitesi
  • Hızlı imalat ve teslimat
 
Ürün Görselleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.