Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr

Gebze Marangozluk

Anasayfa » Şubelerimiz » Gebze Marangozluk

Metin Mobilya olarak Gebze’de ikamet eden müşterilerimize; mobilya montaj, tamir, boyama ve imalat gibi her türlü mobilya alanında hizmet etmekteyiz. Gebze’nin neresinde bulunursanız bulunun Gebze marangozluk hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olan hizmeti bize ulaşarak anlatmanız ve görüşmek için gün almanızdır. 

Metin Mobilya, 30 yılı aşan tecrübesi ile müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Dolayısıyla, müşterilerimizin istekleri ve tarzını realistik bir yaklaşımla gerçeğe dönüştürmekteyiz. Bizim için hizmet verdiğimiz her müşterinin son derece mutlu bir şekilde ayrılması önemlidir. Bunun yanı sıra, dilek, istek ya da şikayet gibi durumları da bize mail ya da telefon yoluyla bildirebilirsiniz. 

Gebze Marangozluk Hizmetlerimiz

Gebze lokasyonunda müşterilerimize mobilya imalat, tamir, boyama ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Mobilya imalat alanında istediğiniz boyutlarda, renk ve tasarımda ürünü en kaliteli ve hızlı şekilde üretiyor, tarafınıza titizlilikle teslim ediyoruz. En sık ürettiğimiz ürünlerden bazıları gardrop, yemek masası, mutfak dolabı, banyo dolabı, kitaplık, portmanto, bahçe mobilyaları ve deck döşeme gibi her kesime ve eve hitap eden mobilya ürünleridir.  

 
Gebze Marangozluk

Kitaplık, portmanto ya da mutfak dolabı gibi ürünleri üstün hizmet anlayışıyla imal etmekteyiz.

İmalat haricinde mobilya tamiri alanında da faaliyet göstermekteyiz. Atmaya gönlünüzün el vermediği, hatıralarla dolu mobilyalarınız kimi zaman çizik, çatlak ya da su hasarı gibi olumsuz durumlardan etkilenebilir. Gebze marangozluk hizmetlerimiz kapsamında ürünlerinizde meydana gelen her türlü hasarı titizlikle ortadan kaldırıyoruz ve işlemlerimizin sonunda ilk günkü gibi ürünlerinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. 

Gebze Marangozluk

Mobilyalarınızın çizik veya su hasarı gibi kullanımını engelleyen tüm hasarlarını tamir etmekteyiz.

Mobilya boyama hizmeti de sunan Metin Mobilya, ürününüzü eski ışıltılı günlerine kavuşmanız için doğru adrestir. Doğru tonlardaki boyalarla mobilyanızın solan kısımları veya bütünü daha canlı bir görünüm kazanmaktadır. 

Mobilya Boyama

Mobilyalarınız profesyonel boyama hizmetimiz sonucunda eskisinden de yeni görünecek!

Önceki İşlerimizden Bazıları