Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr

Suadiye Marangozluk

Anasayfa » Şubelerimiz » Suadiye Marangozluk

Metin Mobilya olarak Suadiye’de ikamet eden müşterilerimize; mobilya montaj, tamir, boyama ve imalat gibi her türlü mobilya alanında hizmet etmekteyiz. Suadiye’nin neresinde bulunursanız bulunun Suadiye marangozluk hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olan hizmeti bize ulaşarak anlatmanız ve görüşmek için gün almanızdır. 

Metin Mobilya, 30 yılı aşan tecrübesi ile müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Dolayısıyla, müşterilerimizin istekleri ve tarzını realistik bir yaklaşımla gerçeğe dönüştürmekteyiz. Bizim için hizmet verdiğimiz her müşterinin son derece mutlu bir şekilde ayrılması önemlidir. Bunun yanı sıra, dilek, istek ya da şikayet gibi durumları da bize mail ya da telefon yoluyla bildirebilirsiniz. 

Suadiye Marangozluk Hizmetlerimiz

Suadiye lokasyonunda müşterilerimize mobilya imalat, tamir, boyama ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Mobilya imalat alanında istediğiniz boyutlarda, renk ve tasarımda ürünü en kaliteli ve hızlı şekilde üretiyor, tarafınıza titizlilikle teslim ediyoruz. En sık ürettiğimiz ürünlerden bazıları gardrop, yemek masası, mutfak dolabı, banyo dolabı, kitaplık, portmanto, bahçe mobilyaları ve deck döşeme gibi her kesime ve eve hitap eden mobilya ürünleridir.  

 
Kartal Marangozluk

Kitaplık, portmanto ya da mutfak dolabı gibi ürünleri üstün hizmet anlayışıyla imal etmekteyiz.

İmalat haricinde mobilya tamiri alanında da faaliyet göstermekteyiz. Atmaya gönlünüzün el vermediği, hatıralarla dolu mobilyalarınız kimi zaman çizik, çatlak ya da su hasarı gibi olumsuz durumlardan etkilenebilir. Suadiye marangozluk hizmetlerimiz kapsamında ürünlerinizde meydana gelen her türlü hasarı titizlikle ortadan kaldırıyoruz ve işlemlerimizin sonunda ilk günkü gibi ürünlerinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. 

Kartal Marangozluk

Mobilyalarınızın çizik veya su hasarı gibi kullanımını engelleyen tüm hasarlarını tamir etmekteyiz.

Montessori çocuk odası gibi özel çocuk odası tasarlama ve üretimi hizmeti de sunan Metin Mobilya, çocuğunuzun gelişimi için en doğru mobilya tercihleri yapmanız noktasında da size yardımcı olabilir. Unutmayın ki, çocuğunuzun yetiştiği ortamın tasarımı ve içinde bulunan mobilyaların duygusal zekası üzerinde yadsınamayacak düzeyde bir etkisi vardır. Dolayısıyla, Montessori felsefesine göre üretilen ve konumlandırılan eşyalar, çocuğunuzun başarılı bir birey olma serüveninde en büyük dostu olacaktır. 

Montessori Çocuk Evi

Önceki İşlerimizden Bazıları