Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr
03.07.2021
1 görüntülenme
Kitaplık

Kitaplık, entelektüel birikimin, genel kültürün ve en etkili zaman geçirme araçlarından olan kitaplarımızı muhafaza ettiğimiz bir korunaktır. Çoğu zaman kitaplarımızı rastgele birkaç farklı rafa sıralasak da evimizi daha estetik hale getirmek için kitaplarımızın göz alıcı bir kitaplıkta bulunmasını arzularız. Oturma odanızın ya da çalışma odanızın tam ortasında ya da duvarında tarzınızı, entelektüelliğinizi yansıtan bir kitaplığınızın olması size hissettirdiği güzel hislerin dışında misafirlerinizi de etkisi altına alacaktır.

Kitaplık Neden Özel Olmalı

Çağımızın en büyük estetik sorunlarından birisi evlerin ve tarzların tek tipleşmesi, her şeyin ve herkesin birbirine benzer eşyalara sahip olmasıdır. Kitaplıklar ve ev kütüphaneleri de bu olumsuz gelişmeden etkilenmiştir. Artık çoğu kişi büyük mağazalardan yüzlerce hatta binlerce farklı kişinin aldığı, evlerinde kullandığı kitaplıkları almakta, özgünlük faktörünü hiçe saymaktadırlar. Ancak, istekleriniz doğrultusunda özgün boyutlar, tasarım ve renklerde ürettirebileceğiniz kitaplıklar kendi düşünce dünyanızı, zevklerinizi ve seçkin tarzınızı evinize yansıtmada yapabileceğiniz en iyi tercihlerden biri olacaktır. Geleneksel standartlara ve normlara göre üretilen bir eşya kullanmak yerine üzerinde imzanızın bulunduğu, sizden bir parça taşıyan bir kitaplık, kitaplarınız için basit bir yer olmaktan çıkarak, onlar için adeta bir yuva haline gelecektir.

Çeşitli Kitaplık Modelleri

Aynalı

Aynalı Kitaplık 

Kitaplarınızı muhafaza ettiğiniz alanda bir ayna bulunmasını istiyorsanız aynalı kitaplıklar tam size göre.

Kapılı

Kapılı Kitaplık 

Hollywood filmlerindeki gibi gizemli bir çalışma ya da dinlenme odasına kitaplığınızda bulunan bir kapıdan girmek istiyorsanız kapılı kitaplık isteklerinizi karşılayacak türden bir ürün.

Camlı

Camlı Kitaplık

Kitaplarınızın bir sanat eseri gibi sergilenmesinden hoşlanıyorsanız ve cam elementini odanızın dekorasyonunda önemsiyorsanız camlı kitaplık ihtiyaçlarınıza cevap verecek.

Duvar Tipi

Duvar Kitaplığı

Binlerce, belki de onbinlerce kitaba mı sahipsiniz? Geleneksel ölçülerde üretilen kitaplıkların sağlayamadığı hacimi duvar boyutlarınıza göre özel olarak imal edilen bir duvar kitaplığı sağlayacak, artık hiçbir kitabınızın kitaplık dışında kalması gerekmeyecek!

Minimal

Çok kitabınız yok ya da okuduğunuz kitapları arkadaşlarınıza hediye etmeyi seviyorsunuz, dolayısıyla çok sayıda kitap depolamanız gerekmiyorsa ve minimalizm en büyük tutkularınızdan biriyse minimal kitaplar estetik kaygılarınıza ve kitap depolama ihtiyacınızı en etkili biçimde karşılayacak.

 
Neden Kitaplığınız İçin Bizi Tercih Etmelisiniz

  • 33 yıllık tecrübe
  • İstediğiniz ölçülerde imalat
  • Hayalinizdeki renk tonları
  • Üstün hizmet kalitesi
  • Hızlı imalat ve teslimat
 
Önceki İşlerimizden Bazıları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.