Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr

Mobilya Tamiri

15.07.2021
219 görüntülenme
Mobilya Tamiri

Ekonomik sebepler, dış etmenler ya da ufak bir kaza gibi bir talihsizliğin sonucunda mobilya tamiri hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Mobilyanızı yenisiyle değiştirmek yerine yılların anılarını taşıyan ürününüzü usta ellere tamir ettirerek tekrardan kullanabilirsiniz.

Mobilya Tamiri Hizmetlerimiz

Masa Tamiri

Evlerinizde veya ofisinizde severek kullandığınız masalarınızda ortaya çıkan ve ürününüzü kullanılmaz hale getiren hasarları en hızlı ve titiz şekilde tamir etmekteyiz. İşlemler bittiğinde masanız ilk aldığınız görkemine kavuşacak, toplantılarınız ya da yemekleriniz eskisi gibi keyifli geçecek!

Masa Tamiri

Çeşitli nedenlerden zarar gören masalarınız için henüz geç değil!

Çizik Tamiri

Çocuğunuz, evcil hayvanınız ya da siz yanlışlıkla mobilyanızı mı çizdiniz? Endişelenmenize gerek yok! Metin Mobilya olarak ürününüzdeki küçük büyük çiziklerinizi profesyonel yöntemlerle ortadan kaldırıp, mobilyanızı yeniden pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyoruz.

Çizilmiş Mobilya Tamiri

Uyguladığımız profesyonel yöntemler ile çizik mobilyalarınız eski görünümüne kavuşmaktadır.

Çatlak Tamiri

Genellikle üzerine ağır bir eşyanın düşmesi sonucu mobilyanızda çatlaklar meydana gelir. Çoğu zaman bu olumsuz durumu yeni bir mobilya alarak telafi etmeye çalışsanız da aslında doğru metotlar sayesinde ürürünüzü kullanmaya devam edebilirsiniz. Orijinal malzemeler ile gereken parçalar değiştirilerek ve uygun boyalama işlemleri yapılarak mobilyanızdaki çatlak giderilebilmektedir. Böylece, her geçen gün artan mobilya fiyatlarından da cüzdanınızı korumuş olacaksınız!

Çatlak Tamiri

Çatlak mobilyalar çoğu zaman göz ardı edilse de mobilyanızın ihtişamını gölgelemektedir.

Su Hasarı Tamiri

Ucuz materyallerle üretilen mobilya parçalarının birçoğu su hasarına karşı dayanıksızdır. Uygun fiyatlı ancak dayanıksız malzemelerle üretilen özellikle banyo dolabı gibi ürünlere su buharı, su dökülmesi ya da sıçraması gibi durumlar büyük hasar vermektedir. Su hasarı tamiri hizmetimizle ürününüzü en titiz şekilde onarıyor, tekrardan kullanmanıza olanak sağlıyoruz.

Su Hasarı Almış Mobilya

Su sızıntısı ya da dökülmesi sonucu kararan mobilyalarınız istenmeyen görüntülere yol açabilir.

Mobilya Tamiri Fiyatları

Mobilya tamiri fiyatını belirleyen birkaç faktör bulunmaktadır. Öncelikle, ürününüzün boyutu önemli bir etkendir. Büyük boyutlardaki bir ürünü tamir etmek daha fazla işgücü ve efor gerektirdiği için fiyatları yükseltmektedir. Ayrıca, ürününüzün ihtiyaç duyduğu malzemelerin kalitesi de mobilya tamiri fiyatlarını belirleyen diğer etmenlerden biridir. Örneğin, MDF malzeme gerektiren bir ürün, suntaleme kıyasla daha yüksek bir maliyete sahiptir. Bunların haricinde, mobilyanızdaki hasarın boyutu da fiyatı etkilemektedir. Ufak çizikler almış ve boyası çıkmış bir sandalyenin tamiri ile ayakları kırılmış ve/veya su hasarı almış bir sandalyenin tamiri farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu etmenleri göz önünde bulundurarak ürününüzün tamirinin ne kadar tutacağı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Daha kesin bir bilgi almak isterseniz bizi hemen arayarak tamir ettirmek istediğiniz ürünün fotoğrafını atabilir, anlık fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Neden Mobilya Tamiri İçin Bizi Tercih Etmelisiniz
  • 33 yıllık tecrübe
  • Üstün hizmet kalitesi
  • Hızlı tamir ve teslimat
  • Yüksek Müşteri Memnuniyeti
Önceki İşlerimizden Bazıları
 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.