Metin Mobilya
Hemen Bize Ulaşın!
WhatsApp icon
Size bir telefon kadar yakınız
0 535 622 57 14
Dil Seçin
tr

Mobilya Boyama

17.07.2021
200 görüntülenme
Mobilya Boyama
Mobilyalarımız yılların getirdiği yıpranma ya da kazalar sonucu eski canlılığını yitirebilir. Bu da çoğunlukla boyasının yerinden çıkması ya da soluklaşması ile meydana gelir. Ekonomik ya da ürünü çok sevmeniz gibi çeşitli sebeplerden yeni bir ürün almak istemeyebilirsiniz. Bu durumda ürününüzü kullanmaya devam edebilmek için profesyonel bir mobilya boyama hizmeti almayı düşünmelisiniz. Usta eller tarafından boyanan ve cilalanan mobilyalarınız eski ışıltısına tekrar kavuşur, keyifle kullanmaya devam etmenize olanak sağlar.

Mobilya Boyama Fiyatları 

Diğer mobilya hizmetlerinde olduğu gibi mobilya boyama hizmetinin ücretini de belirleyen çeşitli etmenler bulunmaktadır. Öncelikle, boyama işlemenin gerçekleşeceği alanın boyutu son derece önemlidir. Örneğin, 100 cmlik bir ürüne harcanan boyayla 50 cmlik mobilyaya harcanan boya miktarı farklıdır. Bu yüzden, büyük bir alanın boyanması küçük bir ürüne göre daha maliyetlidir. Boyut dışında kullanılması istenen boyanın kalitesi de önem arz eder. Örneğin, ucuz ve kalitesiz bir boya kullanımı ile daha düşük bir ücrete hizmet alabilirken, kaliteli ve dayanıklı bir boya kullanımı hizmet fiyatını yükseltmektedir. Ancak, fiyatı daha yüksek olsa da mobilyalarınız için kaliteli malzeme kullanımının uzun vadede sizin yararınıza olduğunu göz ardı etmemelisiniz. Son olarak, boyanın üstüne cilalama ve vernikleme gibi ek hizmetler talep ederseniz fiyatta bir miktar artış olabilmektedir.
Mobilya Boyama

Boyama fiyatlarını ürün boyutu, boya kalitesi ve ek istekler belirler.

Hizmet Verdiğimiz Ürün Çeşitleri

Metin Mobilya olarak mutfak dolabı, banyo dolabı, TV ünitesi, gardrop, sandalye, masa, kitaplık, deck, bahçe mobilyası gibi ürünlere yönelik mobilya boyama hizmeti sunmaktayız.
 
Neden Mobilya Boyama İçin Bizi Tercih Etmelisiniz
  • 33 yıllık tecrübe
  • Hayalinizdeki renk tonları
  • Üstün hizmet kalitesi
  • Hızlı teslimat
Önceki İşlerimizden Bazıları
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.